Офшор | Офшорні компанії | Готові офшори | Реєстрація офшорів | Прайс на офшори | UA | English
UBC
UBC
АТ"UBC" - Консалтингова компанія №1 в Україні!


Офшорні компанії | Готові офшори | Реєстрація офшорів від €748

Рекомендуємо купити:

Офшорна компанія  Кіпр
Офшор Кіпр


Офшорна компанія Сейшели
Офшор Сейшели


Офшорна компанія  Англия
Офшор Англія


Офшорна компанія  Белиз
Офшор Беліз


Офшорна компанія  Гонконг
Офшор Гонконг


Офшорна компанія Панама
Офшор Панама

Як купити офшор?
В офісі Представництва
м.Київ, вул.Мечникова, 2
Parus Business Centre
Приймаємо до сплати
BTC/USDT, PayPal, LiqPay.


Офшори, офшорні компанії та банківські рахунки - швидко й максимально конфіденційно для вас і вашого бізнесу з UBC. Офшорна компанія, як правило управляється по генеральному дорученню, тому переоформлення готової офшорної компанії займає мінімум часу й ви завжди одержуєте гарантований 100% результат!


Також для громадян країн СНД і країн близького зарубіжжя UBC пропонує бізнес-пакет готова офшорна компанія й рахунок у європейському банку за 2 години. Ми рекомендуємо тільки перевірені десятиліттями офшорні юрисдикції: Панама, Сейшелы, Англія, Беліз, Гонконг і звичайно ж Кіпр.


Для покупки офшора, оформлення доручення й відкриття рахунку від вас потрібний тільки паспорт. На відміну від інших країн і прямих реєстраторів, українське законодавство не зобов'язує нас, як посередника, що діє за договором з реєстратором оффшорних компаній на території України, зберігати дані про покупців офшорів - тому ви одержуєте максимум конфіденційності.

Чому краще купити офшорну компанію в Україні з UBC?

Просто. Зручно. Ми не в Євросоюзі й не в Росії. В Україні немає чітких правил. Безвізовий вьезд. Відмінні комунікації. В Україні представлені всі Прибалтійські, Кіпрські й більшість Швейцарських банків. Для відкриття рахунку офшорної компанії вам досить відвідати тільки наш офіс.

Діючи як офіційний представник банків за агентським договором, ми вповноважено завіряти картки зразків підписів і банківських форм - тому всі питання вирішуються максимально швидко.

Прямо в нашім будинку Бізнес-Центру Horizon Towers перебувають представництва 5 іноземних банків - це гарантує мінімальні витрати вашого часу. Чому в Україні? Відповідь проста - так швидше й безпечніше для Вас і Ваших грошей!

Навіщо Вам компанія в офшорі? Придбання оффшорної компанії в Україні

Напевно Ви раніше ніколи не замислювалися над цим питанням, позбавляючи себе можливості вільно працювати на міжнародних ринках, при цьому не турбуючись про своевремнной сплаті податків і здачі звітності....

Ми пропонуємо Вам спробувати й Ви одержите ще один інструмент для збільшення й збереження Вашого капіталу, уже повністю готовий до використання - компанію в офшорній зоні й рахунок у європейському банку всього за €650.

Вам потрібно всього лише розв'язати, хто буде управляти банківським рахунком і представляти інтереси компанії по усьому світу - усе інше зробимо ми! І краще зробити це не в себе, а в Україні, у такий спосіб покупка компанії також буде для вас офшорної й буде мати допольнительные переваги завдяки особливостям українського законодавства.

Ви не знаєте, що далі з ним робити і як використовувати - приходите дДеоффшоризация на безкоштовну консультацію - ми розповімо, чому він може бути корисний для вашого бізнесу.

Погодитеся, Ваш час коштує грошей! Ми цінуємо його й тому завжди пропонуємо тільки кращі розв'язки, реалізовані в максимально стислий термін, і зробимо всі, щоб Ваша компанія стала Лідером на українському ринку!

Ми також надаємо широкий спектр послуг з реєстрації й комплексному обслуговуванню офшорних і європейських компаній і готові допомогти зареєструвати їх у будь-якій країні, надавши необхідний супровід.
Для досягнення високої якості пропонованих послуг ми маємо представництва й асоційовані фірми в найбільших ділових центрах миру, а нашими клієнтами є більш 1000 організацій у різних країнах.

Якщо вам потрібна консультація в області міжнародного податкового планування або ви прагнете вийти на ринок, використовуючи сучасні й легальні інструменти для розвитку бізнесу, подзвоните в кожній з наших офісів. Ми гарантуємо високий захист і конфіденційність вашого запиту.

Докладніше про процедуру придбання й керування оффшорами Ви можете почитати в розділі "Реєстрація офшорів"

Реєстрація підприємства з офшорними засновниками в Україні.

Якщо ваш бізнес уже перестав міститися в категорію "малого" або ви турбуєтеся про конфіденційність і хотете одержати надійний захист від рейдерських атак і неправомірного возйствия на засновників і акціонерів компанії - переоформлення бізнесу на офшорну компанію або реєстрація підприємства у вигляді суспільства з обмеженої ответственостью (ТОВ, ТОВ) або частки підприємства (НП, ПП) з офшорними засновниками буде кращим розв'язком даних питань.

Наші співробітники мають багаторічний досвід роботи з різними офшорними юрисдикціями й іноземними корпоративними докумнетами при використанні оффшор у корпоративних питання на території України. Ми зареєстрували більш 5000 підприємств різних форм власності в Україні, допоможемо почати або розвити бізнес і Вам!

Скасуємо, що законодавство України припускає проходження процедры ідентифікації менедежмента іноземних компаній - дане питання також займає мінімум часу - усі пропоновані нами компанії соответвуют усім вимогам по ідентифікації засновників державних реєстраторів і комерційних банків України у випадку, якщо офшорну компанію використовують як засновника українського предриятия при його первинній реєстрації або при переоформлнии корпоративних прав (часток у ТОВ, акцій) на офшорну компанію.

Всі установчі документи офшорних компаній для використання в Україні повинні бути завірені нотаріально й легалізовані шляхом проставления апостилю. Також повинна бути завірена нотаріально й легалізована апостилем довренность на виставу інтересів. Важлив момент явлется т, щоб у текст дорученн бу зазначен необхідн згідно законодавств Україн фраз й термін, що преполагающие право регистрации предприятий (дочерних компаний) и представление интересов перед нотаріусами з корпоративних питань.

Враховуючи особливості України, ми разом з нашими закордонними партнерами розробили й погодили спеціальний текст довренности, який ідеально влаштовує всі державні органи Украини, державних реєстраторів, нотаріусів і банківські установи для повноцінного ведення бізнесу від імені офшорної компанії в Україні.

Можливо, раніше ніколи не замислювалися над цим питанням, позбавляючи себе можливості вільно працювати на міжнародних ринках, при цьому не турбуючись про своєчасну сплату податків і здачу звітності - зараз це просто й доступно.

Одержати спискок готових компаній і консультацію по офшорних питаннях Ви можете звернувшись до наших фахівців


+38 (044) 599-65-65

Telegram, WhatsApp, Viber, Skype: +38 (073/095/098) 599-65-65

|


© 2001—2023  «UBC»® Офшоры. Новости

www.ubc-offshore.com